[FOTO] Nogometaši Čapljine remizirali sa Rudarom

26 Ruj 2016
1253 puta
Piše: Čaportal Piše: Čaportal Foto: Čaportal

U Bjelavama je proteklog vikenda odigrana utakmica 8. kola Prve lige Federacije BiH u kojoj je ekipa HNK ''Čapljina'' dočekala vodeću ekipu prvenstva.

Gledatelji su mogli vidjeti četiri gola. Gosti su preko Aničića poveli već u 9. minuti susreta.

Nakon nesretnog pogotka, ekipa Čapljine traži izjednačenje koje se dogodilo pred sam kraj prvog poluvremena. U šesnaestercu je srušen Jazvin te je suđen penal kojeg isti igrač pretvara u pogodak.

U nastavku susreta, ekipa Čapljine je bila bola, što je rezultiralo odličnim pogotkom Pere Pervana u 60. minuti susreta.

Međutim, to nije kraj. Gosti se do zadnje minute ne predaju, pa je Aničić opet u 73. minuti bio koban za ekipu Čapljine te postavio konačan rezultat 2:2.

Iduće kolo ekipa HNK ''Čapljina'' gostuje u Banovićima.

- Email: capljinski.portal@gmail.com

- Mob: +387 63 808 889