O nama

Čapljinski portal je počeo s radom 2009. godine s idejom da svojim čitateljima na najbrži način prezentira najnovije informacije iz Čapljine. U daljnjem radu proširili smo svoje izvještavanje na šire područje tako da danas svojim čitateljima donosimo informacije iz cijele županije i BiH, a koje su od važnosti za stanovništvo naše općine.

Ipak, glavni fokus našeg izvještavanja ostao je na informacijama s područja čapljinske općine, pa već dugi niz godina prvi donosimo provjerene informacije iz Čapljine, ali i Stoca i Neuma te okolice, a jedini smo medij koji fotografijama, audio i video zapisima pokriva sve događaje na području naše općine.

Od 01. kolovoza 2014. godine portal je doživio redizajn, tako da smo u potpunosti integrirali sve ono što su naši čitatelji prepoznali kao potrebu da postanemo još moderniji, pristupačniji i informativniji portal. Prilikom redizajna vodili smo računa o tome da foto, video i audio prilozi zauzmu dobar dio prostora na portalu, a u potpunosti smo integrirali društvene mreže (Facebook, Twitter, Youtube, Google Plus…), čemu svjedoči i činjenica da nas na Facebook stranici prati preko 13.500 obožavatelja.

Redizajnom je također urađena i mobilna verzija portala, tako da smo dostupni čitateljima u svakom trenutku i na svakom mjestu.

Naš portal dostupan je i na društvenim mrežama, tako da profil Čapljinskog portala možete pronaći na Facebooku, Twitteru, YouTubeu, Google Plusu i pratiti sadržaje portala putem navedenih društvenih mreža.

- Email: capljinski.portal@gmail.com

- Mob: +387 63 808 889

- Uvjeti korištenja

- Marketing

O nama

                

Policija 

036 805 106 ; 122

Vatrogasno društvo

036 805 087; 123

Dom zdravlja 

036 808 155; 124

Općina  

036 805 052

036 805 983; Fax